Když přišel on - 7. část

9. ledna 2013 v 19:53 |  Když přišel on
JaeRa: Tak jsem včera zjistila, jak moc si přejete další dílek téhle povídky.... Tu ho tedy máte. Dneska jsem trochu mimo, tak pokud se vám bude zdát, že je tam někde napsaný nějaký nesmysl... tak mianhae :D :D Užijte si to, chyby přehlížejte a komentujte :*
Jae si prohlíží chlapce, ležícího na posteli před ním, jenž na něho hledí toužebným pohledem, i přesto, jak moc se jeho drobné tělíčko chvěje. Touhou, ale i strachem z toho, co se má stát. Dae nechce, aby chlapec , sklánějící se nad ním přestal. Chce ho, chce se s ním milovat, jenže má strach. Ještě nikdy nic z tohohle nezažil. Nikdy se ho ještě nikdo nedotkl jinak, než přátelským objetím. Vlastně za to tak trochu mohl i jeho starší kamarád Bangie a jeho nepřátelská, nenávistná slova vůči každému, kdo by se byť jen malinko zálibně podíval na někoho, kdo má stejné pohlaví. A on nechtěl, aby jeho nejlepší a vlastně i jediný přítel věděl, že jeden z lidí, které Bang proklínal, je i on sám.
A během toho, co přemýšlí nad tím, co bylo a je, Jae si uvědomí, že by mohlo uspěchané milování Daeho polekat. A to je přesně to, co nechce. Proto se stáhne. Přestane se nad starším hochem sklánět a ulehne vedle něho na záda. Zahledí se do stropu a v mysli má stále jednu jedinou věc… Ten zvláštní pohled plný strachu, který se odrážel v Daeho očích i přesto, že jeho tvář se červenala vzrušením.
Mladík, zmatený Jaeho počínáním se zalekne. Nechápe, proč přestal. Proč se od něho odvrátil? Stočí tedy svou tvářičku k němu.
"J-Jae?" spustí plaše.
"Hm?" ozve se vedle něho.
"U-udělal jsem něco špatně?" zeptá se a srdíčko se mu svírá strachem z odpovědi. Jae na něho pohlédne. Usměje se a otočí se na bok, aby měl lepší, pohodlnější výhled.
"Jak tě něco takového napadlo?" zeptá se nechápavě.
"Tak proč jsi přestal?" hledí starší na Jaeho a jeho oči pomaloučku vlhnou. Náhle cítí veliký strach, že ho Jae odmítne. Že už ho nepřitahuje. Že už ho nechce! Ten se na něho ale mile usměje a pohladí ho po tváři.
"Přestal jsem, protože tě nechci hned napoprvé vyděsit. Chci, aby to pro tebe bylo nádherné. Nechci to zkazit. Vidím v tvých očích strach, ale já nechci, aby ses mě bál. Chci, aby sis to užil. Steně tak, jako si užívám každičký dotyk, kterým se tě mohu dotknout. Každičký dotyk a pohlazení, které mi ty věnuješ. Netuším, jak to cítíš ty, ale… pro mě jsi mou láskou na první pohled! Nechci tě ztratit hned tím, že něco uspěchám" řekne tichým hlasem, který i přes jeho snahu, se mu třese.
Dae na něho chciličku hledí, načež se osmělí, zvedne svoji ruku a roztřeseně uchopí Jaeho za zápěstí. Pak si sám přiloží jeho dlaň na bříško.
"Prosím…" vydechne tiše, doufajíc, že ho hlas nezradí. "… pokračuj!" poprosí mladšího, jehož srdíčko se opět rychleji rozbuší.
"Opravdu to chceš?" zeptá se a Dae pomalu zavrtí hlavou.
"Ne… Já nechci TO!... Já chce TEBE!" řekne a začervená se.
Jae se tedy nakloní a opatrně hocha políbí na tvář. Pak na nosánek, až se nakonec přesune na rty, po nichž něžně přejíždí, jako kdyby se bál, že se pod ním rozpadne v prach. Jazýčkem polaská mezírku mezi Daeho rty a jemně se dožaduje vstupu.
Hnědovlásek velmi ochotně, i když plaše, vyhoví Jaeho nevyřčené prosbě. Ihned nato vpluje Youngie dovnitř. Přejíždí po patře, laská jeho zoubky, mazlí se s jazýčkem. Pak se nadzvedne a opatrně dolehne na Daeho nahé drobné tělíčko. Chce cítit tu touhu. Ten jemný třas, který ovládá smysly i tělo staršího. Chce cítit teplo a bušící srdíčko mladíka, do kterého se tak bezhlavě zamiloval ve chvilce, kdy ho poprvé spatřil.
Jednou rukou se zapře v lokti vedle Daeho hlavy a druhou začne hladit hnědovláska od hrudi před pas až k bokům. Zabloudí dlaní mezi jejich těla a konečky prstů pohladí již značně vztyčenou erekci staršího hocha. Dae hlasitě vzdychne.
Ten pocit, pro něho tak nový, tak neznámý, tak… krásný! Když Youngie přejede palcem po špičce a něžně dvakrát zapumpuje, začnou se Daemu tvořit mžitky před očima, jak příjemná mu je péče mladšího.
"J-Jae…" kníkne a zastřeným pohledem se marně pokouší zaostřit Youngieho tvář. Když Jaeho stisk kolem jeho penisu zesílí, prohne se mladík v zádech a tichounce zasténá.
Jae dál dráždí chloubu staršího, který se pod ním stále víc a víc svíjí slastí.
"Uhn… ah" zasténá Dae hlasitě a červenající tvářičku schová mladšímu na hrudi. Svými prsty pevně sevře Youngieho triko. Déle už to ale nevydrží. Jeho rty se rozevřou, jako kdyby se pokoušel chytit alespoň kousíček vzduchu do plic. "J-Jae…. ÁH!" zasténá hlasitě a zoubkama stiskne jemnou kůži na Jaeho krčku, načež mladší naposledy rychle zapumpuje a pak už cítí, že se blíží jeho vyvrcholení. Pohne svými boky více proti Jaemu, doufajíc, že tím snad dosáhne větší extáze. V momentě, kdy už má pocit, že se zblázní, Jae najednou ustane v jeho dráždění.
Dae skelným pohledem a nesouhlasným mručením pohlédne na mladšího, jenž se přesune o kousek níž, aby měl lepší přístup k již znatelně tepajícímu a téměř bolestně napnutému penisu. Dýchne na něho svým horkým dechem a vzápětí nechá zmizet chloubu ve svých ústech. Tak horkých… tak vlhkých… tak dokonalých!
"Uhn… prosím! Přestaň mě škádlit!" pronese zadýchaně Dae, když ho mladší lechtá svým jazýčkem po špičce, roztírajíc tak první kapičky lásky. Jae milerád vyhoví. Pevně obejme penis svými plnými rty. Saje ho, laská, přejíždí po něm zoubky. Mazlí se s ním a naprosto si to vychutnává.
Pak se pokojem ozve hlasitý výkřik slasti a naprostého opojení. Dae se prohne v zádech jako luk, zatímco ústa mladšího se naplní nadílkou jeho spermatu.
Jae s výrazem, jako kdyby polykal tu nejlahodnější věc, přivře vzrušeně oči. Otře své rty a vrátí se nahoru, aby mohl mladíka políbit.
Ještě pár minutek se s Daem mazlí, jako s nevinným štěňátkem, hladí ho a zasypává drobnými polibky. Pak sáhne na zem pro deku a sebe i Daeho přikryje. Přitáhne si hocha zády k sobě a pevně ho obejme okolo pasu. Pro začátek by tohle mohlo stačit. Naposledy mladíka políbí do vlásků, zašeptá mu pár slůvek na důkaz své lásky k němu a pak už se oba nechají unášet do říše snů…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | 9. ledna 2013 v 20:18 | Reagovat

To bylo tak aňuuu a tak ňahííí.
Jae je tak ohleduplný k Daemu...to je tak sladký. A to jejich mazlení bylo naprosto úžasné a moc se těšim na jejich první společné milování...
No...snad to Bangie přežije,že dae miluje Jaeho...
Už se moc těšim a netrpělivě čekam na další díl a doufam že tu bude o něco dřív,než tenhle úžasně sladký díl....

2 katka | 10. ledna 2013 v 15:01 | Reagovat

ojky to je tak nevýslovně rozkošné jsem úplně spokojena a nadšená :-D

3 Saia | 10. ledna 2013 v 18:55 | Reagovat

Oni sú spolu tak neskutočne sladcí. Dakujem za pokračovanie, túto poviedku som si zamilovala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama