Jantarové srdce - Prolog

13. ledna 2013 v 1:05 | UkeEli^^ |  Jantarové srdce
Hehehe.. Lidičky, klidně mě zabijte.. mě je to fukt... VÁŽNĚ ZA TO SAKRA NEMŮŽU! TO MOJE SNY! TO MŮJ MOZEK! Ale já, jako duše za NIC NEMŮŽU! :D Snad si tohle přečtete... protože je to po nnějaké době zase hetero... *a to si řekla, že už to psát nebude* No... měla jsme pocit, že to dlouhé nebude... ale jelikož no... jsem napsala jakože tenhle kratší prolog... Tak, jsem změnila jaksi názor... Je to založené na mém snu.. Poté, moje domýšlivost a různé nápady... No... Já raději už jdu, protože naprosto umírám -.- Pááápáááá // Chyby prosím přehlížejte :D

PS: Napište mi názory, jinak to psát asi nebudu.. Znáte mě.. když ale uvidím velký zájem, máknu si! VÁŽNĚ!


Název: Jantarové srdce
Délka: Cyklus
Žánr: fantasy, drama, (cute, komedie)
Počet dílů: Netuším :D
Fandom: Nechte se překvapit
Pár: Nechcte se překvapit... (stejně je vám to jasné :D - žejo? )
Cover: UkeEli^^ - že je dokonalý?
Varování: náznaky násilí, používání drog, smutné? Možná zmatené? *fakt neví - pro ní je to normálka*
Věnování: Muchuu... Tak jako vždy? Všem maminkám - Jaerce, Hatachi, Saie... Protože je naprosto miluju ♥ A všem, co sem pravidelně chodí, pravidelně komentují i nekomentují... ♥♥♥Z temných šedivých mračen se spouští nelítostný déšť, jež celou zemi uvrhává do smutného a pocitem osamělosti procítěnému stavu… Vše živé se ukrývá před těmi studenými kapkami vody… až na nějaké výjimky.

"Sakra! Dávej pozor, ty-" zanadává černovlasý mladík, když okolo něj projede auto a on zůstane celý mokrý od vody z louže. "Nemám rád takovéhle počasí!" Víc si přitáhne šátek ke krku a dál pokračuje v cestě domů. Vůbec nechápe, jak se mohl rozhodnout studovat práva. On? Takový lenoch do učení? Asi vážně zešílel. Je na škole teprve půl roku a má pocit, že to nezvládne… Blbost! Zvládnout to musí - kvůli otci a hlavně kvůli sobě. Miluje, když pomáhá lidem. Má z toho pak dobrý pocit… Když úspěšně ukončí školu, konečně bude moc být ještě lepším člověkem. Takže, zvládne to! Černovlásek si pro sebe kývne. Z myšlenek jej však vyruší prapodivné zvuky, téměř podobné lidským, ale tak i zvířecím… Ošije se, asi je unavený, přeci jen skoro 48hodin nespal, protože se musel učit na zkoušky, které nakonec zvládl a teď má aspoň na pár dní volno. Prospí se a půjde si asi zaplavat… Jo to by mohl. Ale sakra! Na co to zase myslí? Ten prazvláštní pocit, jež se usídlí v jeho nitru je nepříjemný, obzvláště když ony zvuky uslyší znovu. Ohlédne se, tuhle čtvrť nezná natolik, aby se odvážil jít dál než po hlavní ulici. Jenže…

Zase si hraje na hrdinu, co? Pomyslí si hořce a rozejde se oným směrem. Něco mu našeptává, že by tam chodit neměl… ale větší část mu říká pravý opak. Musí tam jít, něco jej tam táhne. Ví, že jakkoliv se rozhodne, změní mu to život… Nebude si nalhávat, jde tam - je až moc zvědavý a ten fakt, že se docela bojí, nezmění nic. Opatrně nakoukne do temnější ulice, která je jak vytržená z dramatického filmu - úzká, dál od kraje je několik popelnic, pár oken a dál... nic, slepá ulička. Přeci ale jen jej něco zaujme… Není tam všechno tak temné. Pokročí o několik málo metrů dopředu. Hlavu naklání na stranu, aby se mohl podívat za popelnici. Něco se tam hýbe… Uvažuje, zda je správné tam být. Třeba se chytne do pasti? Už poněkolikáté žasne nad svým uvažováním. Vážně asi viděl hodně filmů - měl by přestat sledovat televizi. Udělá ještě jeden krok, druhý, třetí… vytřeští oči - To snad není pravda!? Vidí, to co vidí?
"Ehm, no… Prmiňte?" promluví a ještě se zkusí o kousek přiblížit… V tu chvíli sebou "to" trhne, zařízne pohled do mladíka, přičemž zaprská a vycení zuby. Vypadá jako dívkia, ale… Ty uši, oči, tesáky…
"Huh?" vytřeští oči černovlásek a udělá krok vzad. Rychle si promne oči a zadívá se na ono zjevení znovu. Ne, nezdá se mu to. Měl by zmizet, dokud může. Chce se otočit, ale nohy mu to nedovolují. Pohled upřený na onu dívku… Ne, nemůže ji tu nechat. Ty oči, tolik bolesti… Srdce se mu sevře nepříjemným pocitem. Co má dělat?
"Tady nemůžeš zůstat…" řekne tiše, ale zároveň mile. Ani nedoufá, že by mu ona rozumněla. Pořád se na něj dívá… no, prostě jako na nepřítele. Natáhne k ní opatrně ruku a dotkne se její tváře. Nic neudělá, stále se dívá do jeho očí. Pohne prsty a přejede po jemňoučké pokožce… To snad není ani člověk, následně si však pro sebe zasměje. Jasně že ne člověk, když má uši jako kočka, jantarové oči, fousky…
"Nic ti neudělám," mluví dál, ač má pocit, že se zbláznil. Mluví tu k člověku, jako by to bylo zvíře. Popravdě si ale není jist, co ta dívka je zač. Pořád si naivně myslí, že do něj někdo drcne a on se vzbudí na přednášce a zjistí, že to všechno byla jen jeho fantazie.

Tiché mňouknutí jej vrátí zpátky do temné uličky. Zamrká a až teprve teď si uvědomí, v jakém ubohém stavu je ona. Špinavá, potrhaná košile, která jistě bývala zářivě bílá, se jí lepí na drobounké tělo… Ruku, jež má pořád na její tváři, přesune k té její. Chce ji vzít a pomoct ji zvednout se. Její reakce je však jiná - opět zaprská tentokrát ještě více nepřátelštěji, nahrbí se a v očích ji zašlehají plamínky.
"Notáák, já ti nechci ublížit…" zahudruje mladík a odtáhne se. Pak vytřeští oči, když na něj dívka skočí. Ruce obmotá kolem jeho krku, nohy kolem pasu a tvář zaboří do jeho ramene.
"Eh?" vypadne z něj překvapeně a opatrně pohladí dívku po zádech… K jeho překvapení jej zjevně nechce zabít… Cítí, jak jí srdce tluče mnohem rychleji než to jeho, cítí, jak se mu do krku jemně zařezávají její nehty… Hádá, že má spíš drápky. Ani ho to už tolik nepřekvapuje. A ani to, že po chvíli mu začne vrnět do ucha….

Ano, změnil se mu život - našel totiž kočičí dívku…


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | 13. ledna 2013 v 9:52 | Reagovat

Mě se ta povídka moc líbí,škoda že ten prolog byl tak moc krátký.
A co se tě stalo,že tě Siwon našel v tak zapadlé uličce?
A samozřejmě že se mu změnil život,když tě našel,protože s tebou se člověk nikdy nenudí a dokážeš totálně rozhodit zaběhnutý stereotyp :-D
Rozhodně jsem pro,abys tuhle povídku dotáhla do konce. Líbí se mi...

2 katka | 13. ledna 2013 v 10:45 | Reagovat

mě by se to líbilo ale kdyby tak našel kluka :-)

3 Saia | 14. ledna 2013 v 17:45 | Reagovat

Maminka *dobe* palčokom do monitora..kukám kukám,ale prvú kapitolku nikde nevidím [:tired:] ,já chcu dalšiu  kapitolkúúú :-)  :-)

4 Nao-chan | 23. ledna 2013 v 23:47 | Reagovat

Mě fe to uíbí *zašišlá a hrábne packou ve vzduchu* Meow~ :3
Naprosto souhlasím s Hatachi :3 i se Saiou :D

5 Minnie&Jituna | 4. února 2013 v 9:10 | Reagovat

hele já se tě teď na něco zeptám.....:Seš si jistá že si naprosto zdravá??? :D :D :D ale každopádně chci pokračování :D ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama